Drodzy Studenci, bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zajęć w naszej Klinice, dzięki czemu będziemy mogli lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom. Zachęcamy również do wypełnienia ankiety ogólnej WUM.

ANKIETA STUDENCKA

IV rok 

gastroenterologia dziecięca

Szanowni Studenci!

Blok zajęć z gastroenterologii dziecięcej rozpoczynamy w poniedziałek o godz. 8:15 w wewnętrznej sali seminaryjnej Kliniki. Trafią Państwo do niej bezpośrednio po wejściu na Oddział (2. piętro, 2E).
Zarówno ćwiczenia jak i seminaria prowadzone są tradycyjnie, nie online. Szczegółowy plan zajęć starościna/starosta grupy otrzyma drogą mailową pod koniec tygodnia poprzedzającego zajęcia.
Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z tematem seminarium przed jego rozpoczęciem. Materiały edukacyjne znajdują się na platformie e-learningowej WUMu, w kursie "Gastroenterologia dziecięca".
Konsultacje dydaktyczne dla studentów IV roku są możliwe po wcześniejszym umówieniu się (dr Marcin Dziekiewicz, marcin.dziekiewicz@wum.edu.pl).

PRAKTYKI WAKACYJNE

Praktyki wakacyjne z pediatrii trwają dwa pełne, następujące po sobie tygodnie (10 dni roboczych). Na dane dwa tygodnie praktyk można zapisać się wybierając poniedziałek w pierwszym tygodniu. Zapisy prowadzone są w sposób ciągły za pośrednictwem portalu zapisów.

VI rok

pediatria

Konsultacje dydaktyczne dla studentów VI roku są możliwe po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie Kliniki - dr n. med. Maria Kotowska.

Drodzy Państwo,

zajęcia z pediatrii w naszej klinice odbywają się w trybie stacjonarnym, zapraszamy do sali seminaryjnej na 2 piętrze, wejście z holu głównego obok wejścia do naszej kliniki. Rozpoczynamy o godz. 8:15 - seminarium, potem będą praktyczne zajęcia przy łóżku chorego, do godz. 13:00. W trakcie zajęć zaplanowaliśmy przygotowanie przez Państwa historii choroby, którą w formie prezentacji przedstawią Państwo na forum grupy w ostatnim dniu zajęć. Niektóre grupy w trakcie bloku mają zaplanowane całodniowe zajęcia w Centrum Symulacji Medycznych lub praktyczne warsztaty z psychologiem klinicznym. Szczegółowy plan zajęć otrzyma starościna/starosta grupy w piątek poprzedzający zajęcia u nas.
Szczegóły dotyczące egzaminu znajda Państwo w sylabusie.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu (email: maria.kotowska@wum.edu.pl)
Dr n. med. Maria Kotowska